Anunțul a fost dezactivat!
JobZZ.ro

Tehnician/​electromecanic pentru sisteme de securitate

ID 862599
acum o lună
Pitesti, Arges
Domeniu de activitate

IT

Angajam Tehnician/​electromecanic pentru sisteme de securitate.
Responsabilitati principale: Instalarea de echipamente si sisteme de securitate (detectie incendiu, control acces, supraveghere video, efractie..)
Cerinte:
- Absolvent studii medii cu profil tehnic;
- Experienta ca tehnician instalare sisteme de securitate constituie un avantaj
- Experienta in domeniul instalatiilor electrice (montaj cablu, montaj canal cablu / pat cablu, conexiuni);
- Calificare teoretica in domeniu sau experienta practica (de lucru); experienta practica nu este obligatorie dar constituie un avantaj;
- Capacitate de acumulare a cunoștințelor si instruire in domeniul sistemelor de securitate;
- Excelente abilitati de comunicare si lucru in echipa;
- Disponibilitate pentru deplasari pe perioade scurte in tara;
- Permis conducere si abilitati de lucru la inaltime ( scara, nacela ) constituie un avantaj;
- Seriozitate, punctualitate, spirit de echipa.
Oferta (bonusuri, beneficii):
- Salariu competitiv și bonus direct corelat cu indeplinirea sarcinilor de serviciu si conduita;
- Abonament policlinica privata Regina Maria ( IMM Optim );
- Participarea la programe de instruire si dezvoltare;
- Instrumente de lucru necesare bunei desfășurări a activității;
- Mediu de lucru placut și oportunitatea dezvoltării carierei alături de o echipă tânără in formare.
Program de lucru L-V interval 8-16.

Salariu negociabil in functie de pregatire si experienta.
Trimiteti va rog CV pe email sau il depuneti personal la sediul firmei NET GROUP COMMUNICATIONS SRL-str.Fratii Golesti, bl.S7B,parter,PITESTI