Autentifică-te și aplică Intră în cont Salvează anunțul
JobZZ.ro

Tehnician Montator

Salariu confidenţial
ID 837294
acum o săptămână
Brasov, Brasov
Domeniu de activitate

Inginerie / Tehnologie

Compania Svelte proiectează, dezvoltă și produce mașini și soluții de ultimă generație pentru construcții optimizate topologic si arhitectură de tip Freeform. Svelte a fost creat pentru a adresa provocările generate de dezvoltarea accelerata a mediului urban: reducerea emisiilor de CO2 si evitarea epuizarii resurselor naturale in domeniul constructiilor.

Cerințe:
Studii de baza: Liceu sau scoala profesionala;

Beneficii:
• Mediu de lucru modern, curat, hala renovata, utilaje noi, tehnologii de ultima ora;
• Program de lucru flexibil;
• Contributia in dezvoltarea de proiecte innovative, cu impact global;

Responsabilități:
• Interpreteaza si utilizeaza documentatia tehnica;
• Monteaza piesele la termen, conform desenului tehnic, in cantitatea planificată şi conform calităţii prescrise;
• Realizeaza controlul pieselor;
• Realizeaza operatii de filetare si refiletare;
• Realizeaza operatii de marcare si ambalare a pieselor;
• Respecta instructiunile de lucru;
• Foloseste dispozitivele si utilajele conform specificatiilor;
• Executa amenajari/finisaje de interior (vopsit, gletuit, reparatii sanitare, montat echipamente birotica, pus linoleum, prelucrat blaturi, aplicat folie pe geamuri, ordine si curatenie hala ocazional, etc.
• Colaboreaza cu o echipa tanara de ingineri.