Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Sudor/Welder in Marea Britanie

2.300 EUR
ID 865623
acum o săptămână
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Producție

Ţară

Anglia

duplicate

1

Cautam pentru unul din clientii nostrii din Marea Britanie producător/sudor care să lucreze cu echipa noastră de fabricanti cu experiență. Candidatul câștigător va fi responsabil pentru operarea și repararea echipamentelor de fabricare și va participa la repararea și construcția componentelor. Căutăm pe cineva care poate lucra bine cu ceilalți în timp ce își îndeplinește sarcinile cu competență.

Responsabilitati:
(1) Lucrări de fabricație: Construiți părți ale mașinilor, structurilor sau echipamentelor conform planurilor tipărite, instrucțiunilor verbale sau altor specificații. (2) Sudarea: Imbinarea metalelor prin topire, folosind un arc electric sau flacara.
(2) În principal procesul de sudare Mig, dar Tig și, de asemenea, Arc ar fi un avantaj.
(3) Instalarea lucrărilor la fața locului.
(4) Trebuie să fie capabil să urmeze instrucțiunile și, de asemenea, să lucreze din proprie inițiativă.

Tip job: cu normă întreagă
Beneficii:
Parcare la fața locului
Programa:
Luni până vineri
Locația de lucru: Site-uri
Aceasta pozitie se adreseaza numai persoanelor ce au obtinut dreptul de munca/rezident in Marea Britanie - EU Settlement Status
Salariu: 25,000 lire - 30,000 lire brut pe an platit lunar

Andrei Pantan | Re Recruitment
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 865623