Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Sudor MAG

Salariu confidenţial
ID 838842
acum 3 săptămâni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Producție,    Construcţii / Amenajări

Ţară

Belgia

WEEGREE este o companie care opereaza in domeniul ocuparii fortei de munca, outsourcingului IT si consultantei HR. De aproape 17 ani colaboram cu clienti din toata Europa – in principal Belgia, Olanda, Franta, Germania si Polonia. Fiabilitatea, inalta calitate si abordarea individuala a fiecarui proiect sunt atuurile noastre. Experienta noastra de multi ani ne permite sa intelegem nevoile pieței, ceea ce duce la crearea unor relatii de lunga durata.

Sudor MIG MAG

Loc de munca: Belgia, Bullingen, Luxemburg

Descrierea postului:

Munca într-o companie care produce semiremorci.
Sudarea diferitelor dimensiuni ale pieselor semiremorcii din oțel folosind metoda MAG.
Munca pe baza desenului tehnic.
Oferim:

Remunerarea: 12 euro net/h.
Contract oficial de munca.
Cazare organizata si achitata de catre noi.
Program de munca de 9-10 h zilnice de luni pana sambata.
Instrumente de munca si imbracaminte de protectie.
Transport gratuit catre munca – adaos al amortizarii pentru utilizarea automobilului personal pe baza kilometrajului parcurs.
Returnarea transportului international, dupa prima luna de munca (100 euro).
Bonuri alimentare in magazinele poloneze.
Suport de la distanta a coordonatorului pe toata durata proiectului.
Program "Recomanda o persoana" pentru fiecare persoana ce va munci 40h, veti incasa 200€.
La ce ne așteptăm:

Min. 3 ani de experiență pe o poziție similară.
Cunoașterea și abilitatea de a citi desenul tehnic.
Cunoașterea metodelor de sudură și multipass.
Un avantaj suplimentar va fi:

Posibilitatea de a lua propria mașină.
Cunoașterea comunicativa a limbii engleze sau franceza.
Informatii suplimentare:

Inceperea muncii cat mai curand posibil!
Date de contact: +48 734 141 551.

Aplică acum: http://weegree.es-candidate.com/pl/application/form/310938/3164/0/
Email: weegree.7704762@es-candidate.com

Contactează utilizatorul

Sudor MAG
Paula Silaghi
ID 838842