Anunțul a fost dezactivat!
JobZZ.ro

Sofer Profesionist ( ctg. C+E )

4.000 LEI
ID 864139
acum 2 luni
Bacau, Bacau
Domeniu de activitate

Transport

Candidatul Ideal

- Permis de conducere categoriile C si E
- Card tahograf
- Certificat de competenta profesionala ( atestat transport marfa ) valabil.
- Experienta transport camion cu prelata
- Seriozitate maxima

Descrierea jobului
- Asigurarea transportului produselor finite catre clientii companiei si a produselor achizitionate de la furnizori la sediul societatii,la termen si in cele mai bune conditii
- Buna comunicare cu dispeceratul de transport
- Asigurarea bunei functionari a mijlocului de transport
- Asiguram contract individual de munca pe perioada nedeterminata
- Asiguram salarii la nivelul pietei muncii ( virat la timp si cu plata tuturor taxelor/impozitelor aferente)

Descrierea companiei
S.C PAMBAC S.A Bacau , unul dintre principalii producatori nationali din domeniul morarit , panificatie , lider pe piata de paste fainoase si detinator al brandurilor Pambac, Grania ,Gata si Flavora.