Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Sofer profesionist

2.500 EUR
ID 836613
acum o săptămână
Cluj-Napoca, Cluj
Domeniu de activitate

Transport

Ţară

Olanda,    Italia,    Germania,    Belgia,    Anglia

Sofer categoria CE

Descrierea jobului

Recrutam soferi pentru transport marfa in comunitate.
Se transporta marfuri de larg consum sau marfuri periculoase-cisterne, in functie de atestatul profesional detinut de fiecare candidat.

Atributii:
• efectuarea transporturilor care ii sunt alocate de catre seful direct(dispecer)
• realizarea activitatii de transport, cu respectarea tuturor reglementarilor in vigoare privind circulatia pe drumurile publice interne si internationale
• mentinerea autovehiculului din dotare in parametrii optimi
• Contractul de munca este pe perioada nedeterminata, facut in Romania
• Salariul cumulat cu diurna incepe de la 2300 EUR net/luna si poate ajunge la 2700 EUR net/luna, in functie de calificarile detinute

Alte beneficii:
• -spor pentru folosirea unei limbi straine
• -spor pentru vechimea totala in profesie
• -spor pentru vechimea in societate.
• 2 saptamani repaus platit, la fiecare 6 saptamani lucrate

Cerinte
• Permis de conducere categoria B, C, E
• atestat profesional transport marfa
• atestat transport marfuri periculoase-cisterne (avantaj)
• cunoasterea limbii engleza, germana sau franceza reprezinta avantaj pentru transportul de marfuri de larg consum si obligatorie pentru persoanele care transporta marfuri periculoase.
• responsabilitate;
• seriozitate;

Roxana
ID 836613