Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

SOFER Curier / Courier Driver/ Permis Cat B - Germania

2.000 EUR
ID 879631
acum 3 săptămâni
Cluj-Napoca, Cluj
Domeniu de activitate

Transport

Ţară

Germania

Candidatul Ideal:

•Noi compania AS TRANS căutăm șoferi de curierat cu permis de conducere clasa B, cu normă întreagă, pentru livrarea de pachete DPD in Germania

•Turele sunt predefinite, nu aveți nevoie de experiență anterioară și nici de cunoștințe de limbi străine.(experienta reprezinta un avantaj)

•Greutatea pachetelor,pana la un maxim de 31 kg

•Ce așteptăm de la dvs:

- Sunteți apt din punct de vedere fizic -Sunteți orientat către client
- Sunteți de încredere
- Aveți permis de conducere auto (clasa B) de mai mult de 1 an.

•Preferam sa ne suni la numărul de telefon: 00491744742374 0040770405419
•Sau scrie-ne pur și simplu pe WhatsApp

Descrierea jobului Ce oferim:

• Autovehicul 3,5 t de livrare modern și sigur.
•Program de lucru,5 zile lucratoare/săptămână
• Salariu atractiv, de la 1800 în prima luna pana la 2200
•Cazare contra-cost singur în camera 400 de euro(toate utilitățile incluse) Cazare este la o pensiune.
• Program de bonusuri pentru performanțe bune. Îmbrăcăminte de lucru modernă gratuită (geacă, pantofi de siguranță, pulover etc.)
• Comunicare multilingvă (Română,Germană,Engleză,Italiană)

Ioan-Stefan Ardeleanu
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 879631