Anunțul a fost dezactivat!
JobZZ.ro

Sofer autobuz persoane (categoria D) - Belgia

2.300 EUR
ID 858263
acum 2 luni
Brasov, Brasov
Domeniu de activitate

Transport

Ţară

Belgia

Recrutăm șoferi de autobuz persoane în Belgia (cat. D) cu începere imediată.
Transportul de persoane se face pe rute fixe.

Cerințe obligatorii:
- permis de conducere cat.D;
- minim 2 ani experiență anterioară ca șofer D;
- limba engleză/ franceză la nivel mediu;
- abilități de comunicare, flexibilitate, rezistență la condus.

Responsabilități:
- transporturi cu autobuzul în Belgia, transport persoane;
- transportul de persoane se face pe rute fixe;
- completare documente și rapoarte;
- menținerea autobuzelor în stare bună;
- autobuze cu cutie manuală și/ sau automată noi.

Ofertă:
- salariul de la 2300 Euro net/lună;
- sporuri și alte beneficii;
- se lucrează 22-24 zile/ lună;
- posibilitate de ore suplimentare;
- contract belgian, plată săptămânală;
- cazare și transport asigurate.