Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
JobZZ.ro

Sefi linie productie/tehnologi pentru noul proiect lean

2.500 LEI
ID 836599
acum o săptămână
Bacau, Bacau
Domeniu de activitate

Inginerie / Tehnologie

Full time

Nivel carieră

Mid-Level

INDUSTRIES YIELD, fabrică de confecţii îmbrăcăminte, angajează 2 SEFI LINIE PRODUCTIE/TEHNOLOGI pentru noul PROIECT LEAN.

Sunt acceptati si confectioneri cu experienta care doresc sa creasca profesional si sa devina tehnologi

Profil candidat:
• Experienta: minim 2 ani
• Constituie un avantaj experienta in productie de produse puf si produse tehnice pentru iarna
• Capacitate de organizare, control si decizie
• Persoana trebuie sa fie indreptata spre atentia la detaliu, sa aiba perseverenta, capacitate de a lucra distributiv, cu o buna auto-organizare si prioritizare, cu abilitati tehnice
• Cunostinte despe fluxul si procesele tehnologice cat si aspecte tehnice referitor la masini si dispozitive.

Sarcini si responsabilitati ale titularului postului:
• Introducerea modelului pe linia de productie
• Urmarirea produsului pana la sfarsit sub aspect calitativ si cantitativ
• Monitorizarea livrarilor zilnice
• Intocmirea fiselor de lucru

Beneficii:
• Contract de munca pe perioada nedeterminata
• Salariu negociabil in functie de experienta
• Tichete de masă: 15ron/zi lucrătoare
• Premii de producţie si prime periodice
• Transport la şi de la locul de muncă sau decont
• Facilităţi pentru masa de prânz
• Servicii medicale anuale gratuite: analize laborator, oftalmologice
• Condiţii de munca la cele mai inalte standarde: fabrica noua
• Oportunitatea de a invata si a creste profesional in cadrul unei companii fashion de top

Traian Bocanet
HR BUSINESS PARTENER
✏️ Expert in legislatia muncii
✏️ Externalizare administrare de personal
✏️ Recrutare si selectie de personal
✏️ Leasing de personal
✏️ Consiliere vocationala
✏️ Consultanta in resurse Umane
Tel: +40 755.66.11.11
Email: traian @ dayjobs.ro
Recrutare online: www.dayjobs.ro
30 Avenue Bulevardul Unirii 30, Bacău 600192