Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Sef de santier in Corsica

3.000 EUR
ID 810502
acum 2 săptămâni
Brasov, Brasov
Domeniu de activitate

Construcţii / Amenajări

Ţară

Franța

Angajam un sef de santier cu experienta in zidarie pentru client important din Corsica.
Data de incepere: ianuarie 2021

Conditii:
- experienta ca sef de santier minim 3 ani
- limba FRANCEZA nivel AVANSAT
- experienta in zidarie si cofrage metalice
- capacitare de coordonare echipa
- capacitate de organizare a locului de munca ( masuratori, asigurarea respectarii normelor SSM, necesar de materiale, procese verbale de predare-primire a lucrarii etc.)

Responsabilitati:
- preia santierul (verifica situatia in teren, realizeaza masuratori preliminare, evidentiaza eventualele probleme tehnice)
- organizarea lucrarilor in santier
- gestionare plan operativ de siguranta
- aprovizionarea cu materiale a santierului
-pastreaza legatura cu furnizorii
- urmareste asigurarea parametrilor de calitatea in conformitate cu exigentele clientului
- executare masuratori finale, in vederea predarii santierului
- eliberarea santierului, returnarea materialelor in exces si eliminarea tuturor reziduurilor din santier
- raspunde de respectarea graficului de lucrari
- respecta cu strictete regulile de protectie a muncii din obiectivul unde desfasoara serviciul;
- la nevoie lucreaza impreuna cu echipa pe lucrari de zidarie/cofraje

Beneficii:
- contract incheiat cu agentia noastra din Franta- EuWorkers
- posibilitate de colaborare pe termen lung
- salariu 3000 euro net la o norma de lucru 8h/zi
- cazare
- transport cazare-munca
- suport telefonic in limba romana si cu acte pe toata perioada detasarii

Lucrez in Europa SRL | Lucrez in Europa SRL
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 810502