Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Reprezentant vanzari magazin Enel

Salariu confidenţial
ID 837273
acum 6 zile
Pitesti, Arges
Domeniu de activitate

Vânzări

Full time

Nivel carieră

Junior/Entry Level

• Candidatul ideal

• Abilitati excelente de comunicare si relationare;
• Excelente abilitati de vanzare si negociere;
• Atitudine pozitiva si orientat spre performanta
• Cunostinte de operare PC MS Office;
• Experienta in vanzari constituie un avantaj;

• Descrierea jobului

• Promovarea si vanzarea produselor companiei Enel Energie Muntenia ., respectiv a serviciilor de furnizare energie electrica si gaze naturale catre persoane fizice
• Prospectarea pietei si identificarea de oportunitati de obtinere si incheiere de contracte ;
• Gestionarea si inregistrarea contractelor semnate;
• Crearea si cresterea portofoliului de clienti, prin interactiunea directa cu acestia, telefonic si in magazin;
• Intocmirea si transmiterea de rapoarte periodice de activitate.

• Ce oferim:

• Pachet de beneficii compus din: salariu fix, bonusuri lunare in functie de realizari
• Oportunitatea dezvoltare a carierei in functie de performantele obtinute,
• Un mediu de lucru profesionist intr-o echipa tanara, suport si motivare.

Silvia State
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 837273