Autentifică-te și aplică Intră în cont Salvează anunțul

Reprezentant vanzari directe - Banking(Salariu fix+comision)

Salariu confidenţial
ID 861663
acum o săptămână
Brasov, Brasov
Domeniu de activitate

Vânzări,    Bancar

Full time

Nivel carieră

Student,    Mid-Level,    Junior/Entry Level

Candidatul Ideal
AMICredit angajeaza!!!
Fie ca esti tanar fara experienta, fie ca doresti sa excelezi in vanzari, hai la noi in echipa!

A vinde nu este o meserie, ci o arta! Arta de a te pune in locul potentialului client si de a intelege ceea ce simte si ceea ce gandeste el.

Daca esti o persoana vesela, comunicativa si prietenoasa, locul tau este la AMICredit!
Descrierea jobului
Ce ne dorim de la tine?
- sa prospectezi/contactezi potentiali clienti, carora sa le propui serviciile noastre de creditare;
- sa oferi cu profesionalism cele mai bune solutii la nevoile clientilor;
- sa tii legatura cu ei pe tot parcursul procesului de creditare, sfatuindu-i cu pasii pe care ii au de facut.
- sa fii responsabil si sa abordezi cu maturitate ceea ce ai de facut.

Ce iti oferim?
- un venit atractiv net ce poate depasi 4000 ron net, format din salariu fix si comisionare, la care se pot
adauga in functie de performante, bonusuri de vanzari, concursuri si provocari bilunare. Rezultatele tale vor fi
in functie de calitatea si cantitatea implicarii tale.
- training de pregatire profesionala prin Scoala de Banking al AMICredit (concept unic pe piata).
- program 09:00AM - 05:30PM

Suntem nerabdatori sa te cunoastem si sa te primim in familia AMICredit.
Descrierea companiei
AMICredit este o companie de consultanță financiară, importantă pe piața intermedierilor de credite din România. Suntem prezenți in piața intermedierii de credite din 2008. În timp, datorită profesionalismului, seriozității și dedicării 100% în ceea ce facem, am devenit unul din cei mai importanți parteneri ai băncilor și un real ajutor pentru clienții ce apelează la serviciile noastre.

“Amicul planurilor tale” – este sloganul după care ne ghidăm activitatea zi de zi. Vrem să-ți înțelegem dorințele și nevoile și apoi, prin prisma experienței pe care o avem, să venim în ajutorul tău cu o soluție personalizată.