Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Reprezentant Vanzari

Salariu confidenţial
ID 869662
acum o săptămână
Pitesti, Arges
Domeniu de activitate

Agricultură / Silvicultură,    Vânzări

Full time

Nivel carieră

Fără studii superioare,    Mid-Level

Permis de conducere
Categoria B
duplicate
1

Pentru clientul nostru, companie romaneasca in plina dezvoltare specializata in vanzarea de sisteme si solutii de irigatii destinate fermelor de medii si mari in cautare unui nou coleg pentru postul de Area Sales Manager pentru zona de Sud a tarii.

Cerinte:
Studii medii finalizate;
Experienta pe un post similar - Vanzari in domeniul Agriculturii (aparaturi, seminte, utilaje, ingrasaminte, etc.);
Cunoasterea pietei locale pe zona de Sud a tarii;
Bune abilitati de comunicare si persuasiune;
Implicare si gandire orientata catre rezultate;

Responsabilitati:
Identificarea de potentiali clienti pe zona de Sud a tarii;
Programarea intalnirilor zilnice;
Participarea la intalniri si demonstratii;
Aflarea nevoilor clientilor si promovarea produselor si serviciilor din portofoliu;
Negocierea ofertelor;
Prospectarea pietei si studierea competitiei;

Beneficii:
Program de lucru flexibil;
Bonus lunar din vanzari;
Masina de serviciu full-time;
Telefon si laptop;
Diurna pentru deplasari;
Cosul delagatiilor acoperit;
Perioada de training asigurata dupa angajare;
Suport constant;
Oportunitati reale de promovare;

Pentru angajari ne puteti trimite CV-ul Dvs. pe adresa de e-mail [email protected]

Prin trimiterea CV-ului Dvs. ne dati acordul pentru prelucrarea datelor personale in scopul angajarii pe postul urmarit, in cazul in care veti corespunde cerintelor job-ului. Va puteti retrage acordul oricand cu un e-mail la aceeasi adresa, in acest sens! Publi

Working4u | Working4U
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 869662