Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Programator/Operator freza CNC

3.000 EUR
ID 815482
acum o săptămână
Cluj-Napoca, Cluj
Domeniu de activitate

Producție

Ţară

Belgia

WEEGREE este o companie care opereaza in domeniul ocuparii fortei de munca, outsourcingului IT si consultantei HR. De aproape 17 ani colaboram cu clienti din toata Europa – in principal Belgia, Olanda si Germania. Fiabilitatea, inalta calitate si abordarea individuala a fiecarui proiect sunt atuurile noastre. Experienta noastra de multi ani ne permite sa intelegem nevoile pieței, ceea ce duce la crearea unor relatii de lunga durata.

Loc de munca: Bruxelles

Descrierea postului:

Programarea si operarea frezelor HAAS cu software mastercam.
Reglarea mașinii, întreținerea mașinii, controlul calității componentelor fabricate.
Producerea diferitelor tipuri de elemente pentru echipamentele de apă YAMAHA.
Lucrul cu instrumente tehnice de desen și măsurare.
Munca pr baza materialelor precum: oțel, oțel inoxidabil, aluminiu.
Ceea ce oferim:

Salariul: 13 € net / oră.
Angajare stabilă pe baza unui contract de muncă.
Plata la timp a salariilor până la data de 10 a fiecărei luni.
Posibilitatea de a colecta plăți în avans pentru prima lună de angajare.
Cazare organizată și plătită de noi.
Instrumente de lucru și îmbrăcăminte de protecție.
Transport gratuit la locul de muncă - indemnizație de amortizare pentru utilizarea propriei mașini pe baza kilometrajului.
Servicii complete înainte de plecare.
Îngrijirea la distanță a coordonatorului pe toată durata proiectului.
Programul „Recomandați un loc de muncă”, pentru fiecare persoană recomandată care lucrează cu noi timp de 3 luni, veți primi de la 150 la 300 €.
La ce ne așteptăm:

Experiență în lucrul pe mașini de frezat / centre de prelucrare HAAS.
Cunostinte bune de limba franceza.
Un avantaj suplimentar va fi:

Posibilitatea de a-ți lua propria mașină.
Informatii suplimentare:

Contacte telefonice: +48 600937911
Dacă nu aveți experiența necesară, nu vă descurajați! Aplicați și vom încerca să vă găsim un loc de muncă!

Anamaria WeeGree
ID 815482