Autentifică-te și aplică Intră în cont Salvează anunțul
JobZZ.ro

Programator ajutor

6.500 LEI
ID 879812
acum 2 săptămâni
Brasov, Brasov
Domeniu de activitate

Prestări servicii,    IT,    Inginerie / Tehnologie,    Grafică / Webdesign / DTP,    Cercetare - dezvoltare

Tip job

Part time

Nivel carieră

Student,    Necalificat,    Fără studii superioare,    Junior/Entry Level

Descriere:
Tehnician IT - Programator ajutor


Încadrare inițială:
• Contract de colaborare (plata pe oră)


Responsabilități
• Diagnosticarea și rezolvarea problemelor tehnice privind sistemele de operare PC, rețele și internet ( incluzând echipamente informatice periferice și software din mai multe categorii ) etc.
• Instalarea și întreținerea sistemelor de operare și a componentelelor periferice de calculator etc.


Calificări:
• Studii medii
• Preferabil cursuri de calificare IT


Abilitați:
• Comunicare eficientă și un limbaj adecvat
• Capacitatea de a rezolva rapid situații complexe
• Lucrul cu clienții (la locație)
• Lucrul în echipă


️ ⭐ Stellar International Royal (S.I.R.) - IT Studios ⭐

Anunțuri similare

Număr de telefon verificat
Angajam Doamna la curatenie (scari de bloc) in BRASOV
Full time  |  Necalificat  |  Prestări servicii
Salariu: 3.000 LEI
Acum 5 zile Brasov, Brasov
Distribuie anunțul Salvează anunțul
Număr de telefon verificat
Stivuitorist ferme
Full time  |  Producție / Agricultură / Silvicultură
Salariu: confidenţial
Acum o săptămână Brasov, Brasov
Distribuie anunțul Salvează anunțul
Număr de telefon verificat
Angajăm personal modelator covrigi, ajutor patiser.
Producție
Salariu: confidenţial
Acum o săptămână Brasov, Brasov
Distribuie anunțul Salvează anunțul
Număr de telefon verificat
Cusatoreasa, cusator, part-time pentru cusut, confectioner
Part time  |  Necalificat  |  Industrie ușoară / Confecții
Salariu: 3.500 LEI
Acum o săptămână Brasov, Brasov
Distribuie anunțul Salvează anunțul
Relatii clienti cu limba germana
Part time / Full time  |  Student / Mid-Level / Fără studii superioare / Junior/Entry Level  |  Serviciu Clienți / Call center
Salariu: confidenţial
Acum 2 săptămâni Brasov, Brasov
Distribuie anunțul Salvează anunțul
Găsește candidatul ideal
Termenii și condițiile de pe site au fost actualizate. Detaliile complete sunt disponibile aici