Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
JobZZ.ro

Profesor aritmetica mentala

2.500 LEI
ID 853110
acum 4 zile
Bacau, Bacau
Domeniu de activitate

Învăţământ / Educaţie

Ne mărim echipa!
Suntem în căutarea unei persoane dedicate , răbdătoare și cu dragoste de copii, care să se integreze în echipa noastră!
Așteptăm CV-ul tău, dacă ești:
●o persoană zâmbitoare, pozitivă și energică
●o persoană motivată și răbdătoare să ajute copiii în procesul de învățare, sociabilă și orientată către oameni;
●absolvent a învățământului superior în Psihologie sau Pedagogie
●ai abilitaţi de a lucra în Word, Excel şi E-mail
● disponibilitatea de a lucra după amiaza
Responsabilitățile constau în:
●desfășurarea cursurilor conform metodologiei Centrului Educațional
●construirea relațiilor și comunicarea cu părinții
●respectarea procesului de învățare și a regulilor interne ale centrului
●lucrul cu copii de vârstă preșcolară și școlară (4-12 ani)
Beneficii:
● Vei avea parte de o experiență minunată și valoroasă, lucrând cu copii studioși și implicați.
● Vei lucra într-un mediu plăcut, alături de o de o echipă dedicată educației și dezvoltării copiilor.
● Salariu motivant + bonus în funcție de performanțe
Descrierea companiei :
SmartyKids este o rețea de centre educaționale pentru copii, unde organizăm diverse cursuri.
Cursurile vor fi organizate pentru copii, la Centrul SmartyKids din Bacău, Str. Mioritei, nr 13. Cursul de formare este asigurat de către angajator.
Așteptăm să ne contactezi, dacă te pliezi pe cerințele și descrierea noastră! Suntem nerăbdători să ne fii coleg!
Puteți trimite CV-ul la adresa:
slavneacornelia@yahoo.com
0763 630 650
bacau-mioritei@smarty-kids.ro
Str. Mioritei, nr. 13, sc. C, ap. 2, parter, 600181 Bacău