Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Picker - Depozit Dragomiresti Vale

2.100 LEI
ID 814088
acum o lună
Chiajna, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Administrativ / Logistică

Full time

Nivel carieră

Necalificat

Candidatul ideal

- Persoana organizata, responsabila;
- Seriozitate, punctualitate, implicare;
- Experienta 6 luni activitate in depozit

Responsabilitati:

- colectarea produselor din rafturi cu ajutorul scanner-ului;
- manipularea si verificarea produselor;
- pastrarea curateniei in depozit si zonele adiacente;

Beneficii:

-Salariu 1700 lei net
-Tichete de masa 420 lei (20 lei tichetul)
-Transport asigurat din zona Metrou Pacii / Autogara Militari
Program: Luni-Vineri (2 ture)
Punct de lucru: Dragomiresti Vale

Drenea Alexandru
ID 814088