Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Personal pentru Spartan din Jupiter City Pitesti

Salariu confidenţial
ID 827191
acum o săptămână
Pitesti, Arges
Domeniu de activitate

Turism / Restaurante / Hoteluri

Full time

Nivel carieră

Necalificat

Ne mărim echipa Spartan din incinta Jupiter City Shopping Center, la noi sigur îți vei găsi locul.

Posturi vacante:
Casier/ă,
Preparator/preparatoare produse spartan,
Taietor carne rotisata,
Bucătar/bucătareasă.

Programu o să-ți placă: muncești două zile și două zile ești liber.
Salariul o să-ți facă și el cu ochiul, de-asemena primești și bonuri de masă dar te și premiem în cazul în care ne demonstrezi că îți place la noi și te implici în ceea ce faci.

Căutăm colegi cu simț de răspundere, serioși, comunicativi și deschiși la nou, implicați și cu spirit de echipă.
Experiența nu este un impediment, aici te învățăm tot ce este nevoie.
Dacă vrei să faci parte dintr-o echipă tânără, dinamică, cu simț de răspundere și seriozitate, te așteptăm să ne contactezi la nr de telefon.

Așteptăm cu nerăbdare să ne cunoaștem!

Georgiana Radu
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 827191