Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Personal curatenie in fabrica

2.300 LEI
ID 861782
acum 2 săptămâni
Brasov, Brasov
Domeniu de activitate

Prestări servicii

Full time

Nivel carieră

Necalificat,    Fără studii superioare,    Junior/Entry Level

ANGAJĂM PERSONAL CURATENIE, PENTRU FABRICA.

Punctul de lucru se afla in Brasov, pe Soseaua Cristianului.

Responsabilități:
Mentinerea curateniei in hale, incaperi adiacente si birouri

Oferim pachet de beneficii:
- Salariu fix 2300 ron net, in mana
- Program de lucru luni-vineri, in intervalul orar 6:00-15:00
- Decontarea sau asigurarea transportului, in functie de zona
- Al 13-lea salariu
- Asigurare medicala privata
- Loc de munca stabil si contract pe perioada nedeterminata

Pro Recruit | Pro Recruit Solutions
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 861782