Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Personal curatenie Belgia (femei)

1.200 EUR
ID 807193
acum o săptămână
Cluj-Napoca, Cluj
Domeniu de activitate

Prestări servicii

Ţară

Belgia

Descrierea postului:
Angajam personal de curatenie pentru spatii comerciale, birouri, cabinete de avocatura si farmacii in Belgia. Angajatele vor necesita carnet de conducere pentru a se putea deplasa in echipe de 2 persoane de la un obiectiv la celalalt.

Cerinte:
- Femei cu permis de conducere categoria B
- Cunostinte de limba engleza sau franceza la nivel conversational

Beneficii:
- Cazare gratuita si cheltuieli incluse
- Asigurarea a 3 zboruri pe an pentru concediu in tara
- Transport gratuit pana in Belgia
- Se ofera echipament, telefon de servici si masina

Salarizare si program: 1200 euro/ 160 ore lunar

Denice Diaconeasa
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 807193