Anunțul a fost dezactivat!
JobZZ.ro

Personal curățenie

2.200 EUR
ID 833246
acum o lună
Brasov, Brasov
Domeniu de activitate

Prestări servicii

Ţară

Germania

Full time

Nivel carieră
Mid-Level,    Necalificat,    Fără studii superioare,    Junior/Entry Level
Permis de conducere
Categoria B

Avem nevoie de tine…..
Căutăm 2 agenti de curățenie clădiri (bărbati) pentru angajare cu venituri mari și beneficii sociale, în Niedereschach 78078, un oraș din sud vestul Germaniei. Limba germană nu este o cerință.

Descrierea postului
- Personal curățenie clădiri în Niedereschach 78078, sud-vestul Germaniei, aproape de graniță cu Franța și Elveția
- Începere imediata
- Muncă cu normă întreagă de luni până vineri (8 ore/zi)
- 14 € Brut/oră
- Vehiculul companiei este furnizat
- Sunt furnizate haine de lucru
- Fără muncă în schimburi

- Curatenie birouri
- Curățenie industrială
- Curățenie după constructor
- Curățarea geamurilor
- Curățenie special – abur

Așteptăm de la tine:
- Permis de conducere B (compania oferă mașină)
- Interes pentru ocuparea forței de muncă în Germania pe o perioadă de cel puțin 3 luni
- experiență în domeniu

Vă oferim:
- Contract de muncă german cu normă întreagă (direct cu firma germană)
- Toate prestațiile sociale germane (asigurări de sănătate germane, plată pentru șomaj, pensie germană)
- Cazare în cameră single pentru 300 €/lună
- Asistență pentru călătoria către Germania (rambursare 80% a costurilor de călătorie)

Persoanele interesate sunt rugate să lase numărul de contact în căsuța mesageriei, iar noi vă vom contacta în cel mai scurt timp posibil!