JobZZ.ro

Personal curatenie Aeroport München

1.800 EUR
ID 879226
acum 2 luni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Prestări servicii

Ţară

Germania

Nivel carieră
Necalificat

Angajam personal curatenie pentru clientul nostru in aeroportul din München !

Se accepta femei/barbati/cupluri cu CAZIER CURAT .

*RESPONSABILITATI :

- curatenie/intretinere in birouri, restaurante , spatiul public dedicat turistilor , etc.

*PROGRAM DE LUCRU :

- se lucreaza 7 zile consecutive cu 3 zile libere .

- vor fi 3 schimburi

- 06:00 - 14:00 / 14:00 - 22:00 / 22:00 - 06:00

*VA OFERIM :

- contract pe 9 luni

- 13,50 EUR brut / ora

- bonus duminica 50%

- bonus de noapte 25%

- bonus sarbatori legale 100%

- cazare 300 EUR / luna, dedus din fluturas

- cazarea este situata in apropierea aerportului

Salariul net in mana de la 1700 EUR in schimbul de zi, iar pentru schimbul de noapte de la 2000 EUR .

Pentru intrebari suplimentare ne puteti contacta la numarul afisat sau pe WhatsApp !