JobZZ.ro

Ospatar/ Ospatarita / Casieri, Restaurant Centrul Vechi

2.500 LEI
ID 878507
acum 3 săptămâni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Turism / Restaurante / Hoteluri

Angajare în Restaurantul din Centrul Vechi

Restaurantul nostru din Centrul Vechi este în căutare de personal pasionat și dedicat pentru pozițiile de ospătar/ospătăriță, casier/casieră și bucătar. Dacă îți dorești să faci parte dintr-o echipă dinamică și să lucrezi într-un mediu plin de energie pozitivă, aceasta este o oportunitate excelentă pentru tine!

Responsabilități:

Primirea oaspeților și oferirea unui serviciu impecabil;
Prezentarea meniului și oferirea de recomandări;
Preluarea comenzilor și servirea preparatelor cu atenție la detalii;
Gestionarea încasărilor și a plăților;
Pregătirea și prezentarea mâncărurilor conform standardelor stabilite;
Menținerea curățeniei și a ordinii în zona de lucru.
Cerințe:

Experiență anterioară în domeniul ospitalității reprezintă un avantaj;
Limba engleza
Abilități excelente de comunicare și relaționare cu clienții;
Atenție la detalii și capacitatea de a lucra eficient într-un mediu aglomerat;
Flexibilitate în program și disponibilitate pentru lucrul în ture;
Pasiune pentru gastronomie și servicii de calitate.
Beneficii:

Salariu competitiv și bonusuri în funcție de performanță;
Oportunități de avansare în cadrul companiei;
Training și dezvoltare profesională continuă;
Ambianță plăcută de lucru și echipă prietenoasă;
Pachet de beneficii suplimentare.
Dacă ești pasionat de industria ospitalității și vrei să te alături unei echipe de succes, te așteptăm să aplici pentru una dintre pozițiile disponibile în restaurantul nostru din Centrul Vechi!

Oferim: conditii bune de lucru, vad format, salariu 2500 ron + tips!

Pentru mai multe detalii, ne puteti contacta telefonic oricand intre orele 10:00-20:00 (de luni până duminică)

Marian
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 878507