Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Operatori productie/ montatori subansamble

1.800 LEI
ID 822746
acum o săptămână
Brasov, Brasov
Domeniu de activitate

Producție

Candidatul ideal

Studii medii: 10 clase
Ideal: studii tehnice sau calificari in domeniul productiei, cunostinte desen tehnic.
Experienta in zona de productie

Se ofera:
• Pachet salarial in linie cu cerintele pietei; ( de la 1800 lei in sus in functie de calificari)

• Tichete de masa;

Descrierea jobului

Asigurarea fabricaţiei la termen, în cantitatea planificată şi conform calităţii prescrise.
Efectuarea şi supravegherea autocontrolului execuţiei.
Îmbunătăţirea continuă a ordinii şi curăţeniei în zona de care răspunde.
Îmbunătăţirea continuă a calităţii prin controale permanente în vederea atingerii obiectivelor anuale convenite şi iniţierea măsurilor necesare cu superiorul ierarhic.
Efectuează planul de curăţare al postului de lucru
Respectă prevederile legislaţiei din domeniul securităţii şi sănătăţii în muncă şi măsurile de aplicare a acestora.

TECHNOLOGY
ID 822746