Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Operatori pe masini de fasonat fier beton

Salariu confidenţial
ID 805378
acum o săptămână
Pitesti, Arges
Domeniu de activitate

Producție,    Industrie ușoară / Confecții

Full time

Nivel carieră

Fără studii superioare

Firma producatoare in Bascov angajam operator masina pentru sectia de fasonare fier -beton.

Cerinte :
-Cunostinte manipulare fier beton,capacitate de lucru in echipa.
-Nu exista restrictionare de varsta, atat timp cat oamenii sunt in putere.
- Se doresc persoane integre, muncitoare si serioase.

Responsabilitati:
- exercitarea operatiunilor de debitare cu ajutorul foarfecelui de otel beton si operatiunile de fasonare cu ajutorul masinii de indoit otelul beton
- Introducerea datelor de formare la partea de deservire a masinii;
- Va supraveghea in permanenta masinariile si va asigura desfasurarea lucrului bine facut

Se ofera salariu atractiv si bonusuri de performanta. Experienta pe un post similar constituie un avantaj.

Engineeringservices1
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 805378