Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

OPERATOR UTILAJE CNC

ID 817280
acum 2 săptămâni
Brasov, Brasov
Domeniu de activitate

Producție

Care este profilul necesar?

•Studii medii
•Cunostinte de desen tehnic- obligatoriu
•Cunostinte si experienta in aschiere- constituie avantaj

Care sunt responsabilitatile operatorului CNC?

•Sa ruleze programul indicat de programator
•Sa supravegheze utilajul/ utilajele in timpul lucrului
•Sa pregateasca sculele (burghiu, tarod, freza) pentru comanda urmatoare
•Sa faca prelucrarile de finitie la piesa scoasa din CNC (debavurare, filetare, sanfrenare)
•Sa verifice cotele indicate de programator

Aptitudini necesare/ cerinte:

•Sa fie calm, rabdator
•Sa aiba dorinta de invatare
•Sa asculte si sa respecte regulile

Autoliv Brasov
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 817280