Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Operator statie betoane

Salariu confidenţial
ID 827032
acum 2 săptămâni
Buzau, Buzau
Domeniu de activitate

Producție

Full time

Nivel carieră

Mid-Level

Angajam OPERATOR STATIE BETOANE cu experienta pentru companie de top, unul dintre cei mai importanți producători de ciment, betoane și agregate din Romania.

Descrierea postului:

- verifica instalatiile statiei de betoane si le regleaza respectând instructiunile tehnice si reteta;
- verifica stocurile de materii prime;
- dozeaza materiile prime conform procedurilor tehnice de executie;
- opereaza instalatia de preparare a betonului, conform programului de livrari;
- verifica caracteristicile betonului obtinut;
- raporteaza productia de beton obtinuta;
- primeste comenzi de beton, intocmeste diagrama de livrari;
- intocmeste rapoartele de productie, avizele de insotire marfa, fisele de magazie, NIR si bonuri de consum zilnice.

Cerintele postului:

- studii medii finalizate;
- experienta in domeniu minim 3 ani;
- cuno tin e operare PC - la nivel mediu;
- persoană organizată, cu ini iativă;
- persoană cu spirit de echipă dezvoltat, capabilă să se integreze rapid, responsabilă, echilibrată.

Beneficii: pachet salarial atractiv: salariu motivant + tichete de masa + alte beneficii.

FURNICA ZILIERA
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 827032