Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Operator servicii DDD

2.200 LEI
ID 819269
acum 2 săptămâni
Bacau, Bacau
Domeniu de activitate

Alt domeniu

Full time

Nivel carieră

Fără studii superioare

Hai în echipa noastră! KILL PEST specializata in prestarea de servicii profesionale de igiena, incluzand aici si servicii DDD ( dezinfecte, dezinsectie si deratizare ).

Solutiile de igiena pe care le propunem clientilor nostri se bazeaza in principal pe experienta colaboratorilor si partenerilor nostri TTS System- Italy, Johnson-Diversey si Kiehl Germania, fiind orientata in mod special spre clientii din domeniul alimentar, de Retail si HORECA. D

Ce cautam la persoana care va ocupa acest post:

Persoana deschisa, punctuala, responsabila si organizata.
Disponibilitatea deplasarilor prin tara (trasee de 4-5 zile).
Permis de conducere categoria B obligatoriu.

Descrierea jobului

Operatiuni de dezinsectie, deratizare si dezinfectie la clientii alocati zonei de activitate se desfasoara de cele mai multe ori cand angajatii firmelor nu sunt la serviciu.
Program flexibil (LUNI VINERI + disponibilitate in caz de urgenta).
Munca pe teren full time Timisoara, Arad, Oradea, Baia Mare, Hunedoara, Resita, Caransebes.
Gestionarea stocului cu materie, substante si materiale pentru desfasurarea activitatii.
Realizeaza activitati si si operatiuni de deratizare, dezinfectie si dezinsectie in spatiile alocate pentru desfasurarea activitatii.
Utilizeaza aparate cu actiune manuala.

Ce oferim persoanei care va ocupa acest post:

Salariu net fix 2.000 - 2.200 lei.
Cazare in limita 150 RON si diurna 50 RON asigurata in cazul deplasarilor mai lungi
Masina full time.
Echipament.
Tichete de masa.
Plata orelor suplimentare.
Diferite bonificatii.

PROFESIONAL LEASING
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 819269