Anunțul a fost dezactivat!

Anunțuri similare

Număr de telefon verificat
Gestionar magazioner
Full time  |  Mid-Level  |  Construcţii / Amenajări / Administrativ / Logistică
Salariu: confidenţial
Acum 4 zile Brasov, Brasov
Distribuie anunțul Salvează anunțul
Instalator in constructii
Full time  |  Mid-Level  |  Mentenanță / Instalații / Construcţii / Amenajări
Electrician producție Alba
Full time  |  Mid-Level / Junior/Entry Level  |  Producție / Mentenanță / Instalații
Angajam roller in tipografie
Full time  |  Producție
Salariu: 3.750 LEI
Electrician in instalatii electrice in constructii
Full time  |  Fără studii superioare  |  Mentenanță / Instalații
Salariu: 5.000 LEI
Acum 5 zile Brasov, Brasov
JobZZ.ro

Operator mentenanta - Fabrica Sergiana din Poiana Marului

Salariu confidenţial
ID 877716
acum 5 luni
Brasov, Brasov
Domeniu de activitate

Mentenanță / Instalații

duplicate

1

Companie specializată în fabricarea produselor din carne Sergiana din Poiana Marului angajeaza OPERATOR MENTENANTA.

CERINȚELE POSTULUI:
- Cunoștințe tehnice solide referitoare la procedurile specifice de lucru și ordinea de execuție a acestora;
- Cunoașterea tipurilor și parametrilor funcționali ai utilajelor;
- Capacitatea de a prevedea situațiile deosebite din semnalele utilajelor;
- Lucrul în echipă şi îndemânare;
- Responsabilitatile postului:
- Montarea, demontarea, repararea utilajelor și echipamentelor;
- Asigurarea funcționarii mașinilor, utilajelor și echipamentelor mecanice;
- Urmărirea zilnica a funcționarii mașinilor și utilajelor în scopul identificării disfuncționalităților;
- Executarea lucrărilor de întreținere curentă conform prescripțiilor specifice fiecărui utilaj;
- Diagnosticarea, prin testări funcționale și prin măsurare cu dispozitive de măsură, concordanța între parametrii de lucru și cerințele funcționale;
- Remedierea deficiențele de reglaj, elimină sursele de zgomot, vibrații, praf, gaze nocive.

Pe langa SALARIU, noi iti oferim:
- Bonuri de masă
- Spor de fidelitate
- Cursuri de formare și dezvoltare profesională
- Prime de Paște și de Crăciun
- Zile libere pentru evenimente speciale
- Decontare abonament sala de sport
- Reduceri la diverși parteneri
- Asigurare medicală Medlife

Asteptam CV-ul tau!