Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Operator Mașini (Industria Fibrei de Sticlă)

Salariu confidenţial
ID 881079
acum 3 săptămâni
Brasov, Brasov

Cablaje / Automotive,    Construcţii / Amenajări,    Industrie ușoară / Confecții,    Maşini / Auto

Ţară

Emiratele Arabe Unite

duplicate

1

Locație: Dubai
Responsabilități: Operarea și întreținerea mașinilor pentru fibra de sticlă, respectarea procedurilor de siguranță și raportarea problemelor către supraveghetori.
Cerințe: Experiență de peste 1 an în operarea mașinilor, în special în industria fibrei de sticlă, atenție la detalii.
Beneficii: Cazare, transport și masă asigurate de companie

Mohamed Ben Grich | MK RE CONSULTING AND SERVICES S.R.L.
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 881079