Anunțul a fost dezactivat!
JobZZ.ro

Operator masini – Belgia

1.726 EUR
ID 864077
acum o lună
Brasov, Brasov
Domeniu de activitate

Producție

Ţară

Belgia

Angajăm Operator mașini – Belgia pentru un producător de cafea din Belgia (cafea boabe, măcinată, la plic și capsule)
Locație: Puurs-Sint-Amands, Begia

Cerințe:
• experiență anterioară în domeniu;
• cunoașterea limbii engleze,olandeze sau franceze la nivel mediu;
• experiența în industria alimentară reprezintă un avantaj;
• disponibilitatea de a lucra în două schimburi;
• persoană serioasă, adaptabilă și care lucrează cu acuratețe;
• permis cat. B și mașină personală.

Atribuțiile job-ului:
• operarea și monitorizarea mașinilor desemnate pe linia de producție;
• control și monitorizarea datelor de producție pe listele de verificare;
• întocmirea comenzilor pentru executare în conformitate cu planul liniar;
• monitorizarea siguranței calității și siguranței alimentelor;
• efectuarea de încercări independente de a rezolva mesajele de eroare de pe mașină;
• raportarea problemelor mai grave către liderul echipei.

Beneficii:
• salariu de început 10,7 Euro net/oră sau 1726 Euro net/lună;
• salariu după training intern, în funcție de dificultatea mașinii - între 11 și 11,7 Euro net/oră; sau 1768-1880 Euro net/lună;
• program de lucru full time, în două schimburi;
• cazare asigurată – 55 Euro/ săptămână în cameră dublă;
• tichete de masă de 8 Euro/zi;
• sporuri de ore suplimentare - 1-1.10 Eur/oră;
• sporuri de weekend – 175%;
• bonus de sfârșit de an - 8,33% din salariul anual brut;
• bonus de vacanță în cuantum de 15,38% din salariul anual brut;
• decontare transport cazare-serviciu;
• decontarea drumului România-Belgia după 4 săptămâni lucrate;
• asistență în găsirea cazării;
• contract belgian;
• nu se percepe nicio taxă de angajare.