Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Operator injectare

Salariu confidenţial
ID 858535
acum 5 zile
Brasov, Brasov
Domeniu de activitate

Producție

Full time

Nivel carieră

Necalificat

Responsabilități:
• Operatorul la Injectare aluminiu se ocupă în principal cu pregatirea instalațiilor, utilajelor și dispozitivelor specifice prelucrării materialelor plastice, pregătirea materiilor prime, executarea produselor din materiale plastice.
• Supraveghează maşini şi utilaje pentru obţinerea articolelor din aluminiu pentru industria constructoare de mașini.
• Utilizarea documentelor de producţie (instrucţiuni de lucru, instrucţiuni de verificare, planuri de verificare, formulare specifice) în vederea exploatării liniei de fabricaţie;
• Reglează, transformă, utilizează și supraveghează utilajele conform planului de lucru;
• Supravegherea proceselor din punct de vedere al calității și cantității.

Cerinte:.
• Studii medii sau școală profesională de profil tehnic;
• Experiența pe un post similar constituie avantaj;
• Disponibilitate de lucru pentru program de 3 schimburi.
Oferim, pe lângă salariu:
• contract de muncă pe durată nedeterminată,
• prima de Paste, de vacanta si de Craciun
• tichete de masa
• transport asigurat din Brasov, Prejmer si Lunca Calnicului

Andra Ilie
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 858535