Anunțul a fost dezactivat!
JobZZ.ro

Operator - Identificator Piese Auto Turisme/Camioane

Salariu confidenţial
ID 830711
acum 2 săptămâni
Bacau, Bacau
Domeniu de activitate

Serviciu Clienți / Call center,    Maşini / Auto

Full time

Candidatul ideal:

Experienţă în lucrul cu clienţii persoane juridice;

Abilităţi excelente de comunicare şi convingere;

Persoană serioasă, determinată, responsabilă şi ambiţioasă;

Experienta in domeniu;

Descrierea jobului:

Identificarea reperelor de piese auto în programe specializate, la solicitarea clienţilor;

Operarea comenzilor făcute telefonic sau online de către clienţi;

Ofertarea produselor către clienţi;

Descrierea companiei:

Sc Drucodan Trans Impex SRL - Distribuitor autorizat de piese auto, francizat Inter Cars Romania Srl, companie multinationala, membra a unui puternic grup european, lider de piata pe segmentul distributiei de piese pentru autoturisme/camioane/vehicule comerciale, echipamente service s.a. cu peste 50 de filiale la nivel national.

Salariu negociabil in functie de experienta .