Anunțul a fost dezactivat!
JobZZ.ro

Operator – Depozit

2.000 LEI
ID 830712
acum o săptămână
Bacau, Bacau
Domeniu de activitate

Alt domeniu,    Administrativ / Logistică

Full time

Nivel carieră

Necalificat

Candidatul ideal :

- Cunoştinţe dе operare programe gestiune si lucrul cu scanner sau deschis spre invatare;

- Persoană serioasă, organizată, meticuloasă, responsabilă, fără cazier judiciar;

- Experienta nu este necesara , formarea se va efectua in cadrul muncii ;

Descrierea jobului :

- Preluarea comenzilor lansate in scanner si culegerea produselor de la raft si lasate pe raftu de livrare unde acestea vor fi preluate de catre sofer pentru livrare ;

Descrierea companiei:

Sc Drucodan Trans Impex SRL - Distribuitor autorizat de piese auto, francizat Inter Cars Romania Srl, companie multinationala, membra a unui puternic grup european, lider de piata pe segmentul distributiei de piese pentru autoturisme/camioane/vehicule comerciale, echipamente service s.a. cu peste 50 de filiale la nivel national.