Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
JobZZ.ro

Operator Contractare / Facturare

2.500 LEI
ID 826114
acum 3 săptămâni
Chiajna, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Medical / Farmacie,    Contabilitate / Traduceri

Full time

Nivel carieră

Student,    Junior/Entry Level

Candidatul ideal

Căutăm un nou coleg sau colegă pentru poziția de Operator Contractare / Facturare. Experiența în domeniul financiar sau pe această poziție constituie un avantaj. Aplicați dacă vă considerați o fire activă și implicată și doriți să vă dezvoltați profesional la noul dvs. loc de muncă. Candidatul ideal pentru noi este un om alături de care ne putem dezvolta și un aliat pe viitor. Candidatul ideal își dorește un loc de muncă cinstit și stabil, în care se simte înțeles și în care poate evolua, ajutat de cei din jur.

Descrierea jobului

Jobul presupune operarea PC-ului și întocmirea documentelor primare în următoarele direcții:

Întocmirea contractelor și a actelor adiționale, în baza ofertelor acceptate de către clienți
Facturarea clienților în baza Proceselor Verbale de recepție, sub condițiile stabilite și acceptate în contracte
Pregătirea documentelor necesare participării la licitații publice, fie ca contractor direct, fie ca subcontractat
Urmărirea certificatelor de autorizație, certificatelor de calibrare ale aparatelor de măsură, și stabilirea auditelor respectiv recalibrărilor atunci când aceste certificate expiră
Realizarea de achiziții publice (SEAP)
Cerințele minime de la candidat pentru această poziție sunt următoarele:

Cunoștințe bune de utilizare a PC-ului, a unei imprimante multifuncționale
Utilizarea programelor Office normale - Word, Excel, Pdf
Utilizarea unui client de mail business - preferabil Outlook
Utilizarea unui soft de gestiune - preferabil Soft1
Bune capacități de comunicare - candidatul va trebui să comunice cu tot organismul de conducere (Director General, Director Financiar, Director Tehnic, Asitent Manager, Asitent Producție, Manageri de Proiect, etc.) dar și cu reprezentanții clienților
Studii superioare în domeniul tehnic sau financiar-administrativ - finalizate sau în curs
Se va lucra la birou, de la punctul nostru de lucru din str. Industriilor nr. 195B (Hala HV Shielding) din Chiajna, jud. Ilfov. Programul de lucru este unul uzual, L-V de la 8 la 17 (cu o oră pauză de masă)

Pachetul de beneficii include:

Un salariu atractiv, negociabil pe măsura evoluției angajatului
Masă de prânz asigurată, din partea firmei, în zilele lucrătoare
Transport cu ajutorul mașinilor de firmă, la mica noastră înțelegere sau decontul combustibilului
Cazare la cerere, angajatul care beneficiază de ea fiind nevoit să plătească doar utilitățile
Descrierea companiei

Suntem o companie de mici dimensiuni care avem ca principal domeniu de activitate amenajări specifice din domeniul medical. În portofoliul nostru se află Cuști Faraday din cupru pentru funcționarea echipamentelor de Rezonanță Magnetică Nucleară, amenajări de natură radioprotectivă pentru funcționarea echipamentelor de Radiografie/scopie, Computer Tomograf, Angiograf incluzând realizarea ușilor și panourilor plumbate și a ferestrelor cu săruri de plumb precum și Rigging-ul și poziționarea acestor echipamente medicale.