Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Operator CNC (productie utilaje agricole) – Belgia

1.880 EUR
ID 863967
acum o zi
Brasov, Brasov
Domeniu de activitate

Producție

Ţară

Belgia

Full time

Nivel carieră
Mid-Level

Recrutăm Operatori CNC pentru o companie din Belgia, producător de utilaje agricole - tractoare, pluguri, recoltatoare, plantatoare.

Locație: Antwerp, Belgia.

Cerințe:

· experiență în lucrul cu strunguri sau frezare cu comandă numerică;

· cunoștințe de desen tehnic;

· cunoștințe de asamblare, ajustare și tăiere;

· cunoașterea limbii engleze la nivel mediu;

· persoană serioasă, adaptabilă și care lucrează cu acuratețe

· permis cat. B și mașină personală.

Atribuțiile job-ului:

· operarea mașinilor cu comandă numerică (fără programare) precum Fanuc, Heidenhain, Siemens, Mazatrol;

· controlul calității detaliilor fabricate;

· lucrare după desen tehnic.

Beneficii:

· salariu în funcție de experiență între 11,7 – 12,7 Euro net/oră sau 1881 - 2035 Euro net/lună;

· program de lucru full time, în două schimburi;

· cazare în camera single hotel - prima luna gratuită;

· contract belgian, direct la client;

· bonus de 40 euro pe zi pentru prima lună de muncă;

· tichete de masă de 7 Euro/zi;

· alte sporuri - 12,5%;

· haine și încălțăminte de lucru;

· asistență în găsirea cazării;

· nu se percepe nicio taxă de angajare.

InterJobs | InterJobs
ID 863967