Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Operator CNC - Iasi

Salariu confidenţial
ID 834799
acum o săptămână
Iasi, Iasi
Domeniu de activitate

Producție

Full time

Nivel carieră

Junior/Entry Level,    Fără studii superioare,    Mid-Level

OMCO Romania, companie multinationala cu capital belgian, lider european in productia de matrite pentru industria sticlei angajeaza Operatori CNC pentru realizarea de operatii de strunjire/ frezare pe utilaje cu comanda numerica.

Candidatul ideal
- Absolvent de liceu tehnic sau scoala profesionala
- Reprezinta un avantaj calificarile sau experienta de prelucrator prin aschiere sau operator masini unelte cu comanda numerica
Competentele postului:
- Cunostinte de desen tehnic
- Indemanare, precizie, acuratete
- Cunostinte de utilizare a aparatelor de masura si control (subler, micrometru, etc)
- Disponibilitatea de a lucra in ture.

Responsabilitati:
- Opereaza masina(le) conform instructiunilor de lucru si normelor de securitate;
- Efectueaza set-up-ul masinii(lor) cu comanda numerica (CNC);
- Efectueaza masuratorile cerute pentru a asigura calitatea productiei;
- Cunoaste si respecta cerintele procedurilor si instructiunilor de lucru aplicabile.

Oferim un loc de munca stabil si un pachet salarial motivant care include:
- tichete de masă,
- tichete cadou,
- sporuri pentru orele suplimentare si de noapte,
- decontare transport,
- asigurare medicala privata,
- conditii bune de lucru,
- sansa de a lucra intr-o companie cu posibilitati de dezvoltare profesionala pe termen lung.

OMCO Romania | OMCO Romania
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 834799