Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Operator CNC - Iasi

Salariu confidenţial
ID 834799
acum 3 săptămâni
Iasi, Iasi
Domeniu de activitate

Producție

Full time

Nivel carieră

Mid-Level,    Fără studii superioare,    Junior/Entry Level

OMCO Romania, companie multinationala cu capital belgian, lider european in productia de matrite pentru industria sticlei angajeaza Operatori CNC pentru realizarea de operatii de strunjire/ frezare pe utilaje cu comanda numerica.

Candidatul ideal
- Absolvent de liceu tehnic sau scoala profesionala

- Experienta in operare masini unelte cu comanda numerica reprezinta un avantaj, dar nu este obligatorie,
candidatii fara experienta beneficiaza de o perioada de instruire la angajare

Competentele postului:
- Cunostinte de desen tehnic - reprezinta un avantaj
- Disponibilitatea de a lucra in 3 ture
- Seriozitate si dorinta de invatare continua

Responsabilitati:
- Opereaza masina(le) conform instructiunilor de lucru si normelor de securitate;
- Efectueaza set-up-ul masinii(lor) cu comanda numerica (CNC);
- Efectueaza masuratorile cerute pentru a asigura calitatea productiei;
- Cunoaste si respecta cerintele procedurilor si instructiunilor de lucru aplicabile.

La OMCO Romania veti gasi un loc de munca stabil, oferta salariala se va discuta in cadrul unui interviu, in functie de experienta si cunostintele candidatului, iar pachetul salarial include si:
- tichete de masă,
- tichete cadou,
- sporuri pentru orele suplimentare si de noapte,
- decontare transport,
- asigurare medicala privata,
- conditii bune de lucru,
- sansa de a lucra intr-o companie cu posibilitati de dezvoltare profesionala pe termen lung.

OMCO Romania | OMCO Romania
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 834799