JobZZ.ro

Operator CNC

ID 826486
acum o săptămână
Brasov, Brasov
Domeniu de activitate

Producție

Full time

Nivel carieră

Mid-Level

CERINTE:
- minim 8 clase
- cunostinte de desen tehnic
- calificare in domeniu-constituie un avantaj
- cunostinte utilizare aparate/ dispozitive de masura (micrometru, subler, ceas comparator)
- disponibilitate de a lucra in 3 schimburi
RESPONSABILITATI:
- responsabil pentru realizarea numărului de piese cerut, conform planului de producţie şi a normelor în vigoare
- execuția unor reparații mici la mașini și elemente periferice care nu necesita intervenție mentenanță
BENEFICII:
- salariu motivant
- bonuri de masa in valoare de 20 lei
- prime de sarbatori
- bonusuri de performanta
- servicii medicale
- transport asigurat(Sacele,Brasov,Codlea,Ghimbav,Zarnesti,Rasnov)

Voinea
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 826486