Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Operator cnc

Salariu confidenţial
ID 823806
acum o săptămână
Brasov, Brasov
Domeniu de activitate

Producție

Full time

Nivel carieră

Junior/Entry Level

PROFIL:

- Studii medii;
- Experienta in proces/productie minim 1 an - reprezinta un avantaj;
- Cunostinte tehnice: desen tehnic, materiale, procese de prelucrare a materialelor;
- Cunostinte minime de mecanica;
- Curs CNC - constituie un avantaj.

APTITUDINI:

- Abilitati foarte bune de comunicare;
- Capabil sa lucreze in echipa;
- Orientat spre rezultate;
- Flexibilitate;
- Autonomie in luarea deciziilor;
- Dornic de a-si imbunatati continuu cunostintele.

DESCRIEREA JOBULUI:

- Realizarea produselor de calitate prin respectarea instructiunilor de lucru si control, instructiunilor de ambalare afisate la postul de lucru si a tehnologiei de fabricatie;
- Realizarea de masuratori specifice postului cu ajutorul aparatelor de masura si control (subler, micrometru etc);
- Aprobarea productiei zilnice conform instructiunilor de lucru;
- Reglarea utilajelor si setarea acestora in conformitate cu desenul;
- Propunerea de imbunatatiri al procesului de fabricatie.

Autoliv Brasov
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 823806