Anunțul a fost dezactivat!
JobZZ.ro

Operator cadastru

Salariu confidenţial
ID 850933
acum o lună
Brasov, Brasov
Domeniu de activitate

Inginerie / Tehnologie

Tip job

Part time,    Full time

Descrierea jobului
- Cunostinte generale privind domeniul, disponibilitate de a se califica in aceasta specialitate
- Experienta privind operarea cu MS Office; cu disponibilitate de invatare AutoCad,
- Stabilitate la locurile de munca anterioare;
- Va fi un avantaj daca poseda cunostinte si experienta practica necesare prelucrarii masuratorilor topografice;
- Sa dovedeasca capacitatea de a lucra in echipa, activitate de birou, posibil si teren, capacitatea de a asimila cunostintele in timp scurt; de preferat cu permis de conducere cat.B;
- Sa dovedeasca responsabilitate si spirit de initiativa.

- Salarizarea se va face in acord, functie de gradul de indeplinire al normelor de lucru (cantitate, termen si calitate). Salariu oferit pentru servicii calificate putand fi 4000 lei.
- Candidatul va sustine un test care sa demonstreze cerintele descrise
- Candidatii selectati vor avea o perioada de proba de o saptamana, functie de rezultate urmand sa se decida angajarea