Anunțul a fost dezactivat!
JobZZ.ro

Operator back office-italiana

Salariu confidenţial
ID 815946
acum o lună
Brasov, Brasov
Domeniu de activitate

Secretariat / Office / Back Office,    Bancar

Full time

Limbi străine

Italiană,    Engleză

Cautam un nou coleg/colega pentru unul dintre proiectele noastre. Daca vrei sa faci parte dintr-o echipa tanara, un mediu antrenant si placut te invitam sa aplici.

Persoana potrivita este responsabila, organizata, proactiva, dornica sa invete lucruri noi, atenta la detalii si perseverenta in a-si indeplini sarcinile.

Candidatul ideal:

- Are cunostinte de baza in utilizarea Excel
- Cunoaste limba italiana nivel mediu (scris si vorbit)
- Dornic(a) sa lucreze intr-o echipa

Responsabilitati:

Vei procesesa datele si vei transpune informatiile in soft-ul personalizat al companiei, respectand procedurile interne.
Vei lucra atat cu echipa locala cat si cu cea din Italia utilizand diverse aplicatii bancare.

Beneficii:

 mediu de lucru business, la standarde internationale
 laptop & smartworking
 bonuri de masa
 al 13-lea salariu
 asigurare medicala in sistemul privat
 cursuri de limba italiana (alte cursuri de limbi straine)
 alte beneficii prin contractul colectiv de munca

Descrierea companiei:

Fondata in 2009, Exelia este o companie care are peste 10 ani experienta in domeniul bancar, oferind servicii de backoffice pentru grupul Intessa Sanpaolo.
Suntem o companie dinamica, in continua schimbare, care investeste in dezvoltarea profesionala a echipei .
Intesa Sanpaolo este cel mai important grup bancar din Italia si se afla in primele 5 la nivel international.
Servind milioane de clienți printr-o rețea națională de aproximativ 4400 de filiale, contribuie la dezvoltarea afacerilor și la creșterea țării.
Grupul este în căutarea unor candidati care isi doresc sa lucreze intr-un mediu divers si in continua dezvoltare si care urmaresc sa creasca atat pe plan profesional cat si personal.