Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Muncitori producție – furnir Brașov

606 EUR
ID 838657
acum 3 săptămâni
Brasov, Brasov
Domeniu de activitate

Producție

Angajăm muncitori producție pentru o companie producătoare de furnir estetic, cherestea sau lemn pentru terase.

Cerințe minime:
• Școală generală absolvită;
• Disponibilitate de a lucra în schimburi;
• Persoană cu atenție la detalii.

Responsabilități:
• Ajutor operator - ajută operatorul principal în realizarea sarcinilor, prinderea furnirului debitat și asigurarea alimentării cu buștean a mașinilor de debitat furnir;
• Manipulant mărfuri pentru fasonare mecanică - execută operația de frezare a buștenilor;
• Manipulant mărfuri pentru uscător - realizează operația de uscare a furnirului pentru obținerea umidității finale conform cerințelor procesului de fabricație;
• Manipulant mărfuri pentru presă - presarea pachetelor de furnir conform regulilor interne;
• Manipulant mărfuri la mașina de debitat furnir - ajută operatorul principal în realizarea sarcinilor, prinderea furnirului debitat.

Beneficii:
• Transport asigurat;
• Pachet salarial competitiv;
• Bonus zile de concediu;
• Bonus de fidelitate;
• Asigurare medicală privată.

InterJobs | InterJobs
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 838657