Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Muncitori montatori case de lemn

5.000 LEI
ID 880807
acum 6 zile
Bacau, Bacau
Domeniu de activitate

Construcţii / Amenajări,    Lemn / PVC

Full time

duplicate

1

Oportunitate de Angajare: Montatori de Case de Lemn
Locatie Bacau (decontam transportul)

Suntem în căutarea unor montatori de case de lemn dornici să se alăture echipei noastre din cadrul companiei specializată în construcții de case de lemn. Dacă aveți experiență în domeniul construcțiilor și sunteți pasionați de lucrul cu lemnul, vă încurajăm să aplicați pentru această poziție.

Responsabilități:
Asamblarea și montarea structurilor de lemn conform planurilor și specificațiilor
Utilizarea instrumentelor și echipamentelor adecvate pentru a efectua lucrările în mod eficient și în conformitate cu standardele de siguranță
Colaborarea cu echipa pentru a finaliza proiectele în termenii stabiliți
Respectarea procedurilor de lucru și a standardelor de calitate

Cerințe:
Experiență anterioară în construcții, în special în montarea structurilor de lemn (experiența în construcții de case de lemn este un avantaj)
Abilități excelente de comunicare și capacitatea de a lucra eficient în echipă
Atitudine pozitivă și dorința de a învăța și de a se dezvolta profesional
Capacitatea de a citi și interpreta planuri și desene tehnice
Fiabilitate și atenție la detalii

Beneficii:
Oportunitatea de a lucra într-un mediu dinamic și în continuă dezvoltare
Salarizare competitivă, în funcție de experiență
Decontam transportul pana la sediul firmei
Oportunități de avansare în cadrul companiei
Training și suport pentru dezvoltarea profesională

Ana Maria
ID 880807