Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Muncitor in productie/Abator/Germania

Salariu confidenţial
ID 856741
acum 4 săptămâni
Brasov, Brasov
Domeniu de activitate

Producție

Ţară

Germania

Full time

Nivel carieră
Necalificat

Angajam Muncitori in productie/ Abator/ Vion Food Group

Cerințe:

Experiența nu este necesară dar constituie un avantaj;
Se acceptă și cupluri;
Responsabilitate,seriozitate,implicare.

Condiții:

-Program de lucru full-time,
-Contract de muncă, card de sanatate,concedii conform legislației; Se indeplinesc toate formele legale de angajare.
-Cazare asigurată contra cost 200-250 euro
-Transport de la cazare la lucru-daca este cazul
-Salariu 11-14,50 EURO Brut /pe oră

Responsabilități:

Sortați, tăiați, prelucrați și ambalați carnea într-un mediu industrial. Se efectueaza procese ca: Fasonare, transare, taiere dupa sablon, dezosare, vidare, impachetare etc

Dana | Vion Romania SRL
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 856741