Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Muncitor cu sau fără experiență în producție (pal, mdf)

Salariu confidenţial
ID 816849
acum o săptămână
Chiajna, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Producție,    Lemn / PVC

Full time

Nivel carieră

Mid-Level,    Necalificat,    Fără studii superioare,    Junior/Entry Level

Candidatul ideal:
Căutăm noi angajați pentru activitatea de producție în hală. Aplicați dacă vă considerați o fire activă și implicată și doriți să vă dezvoltați profesional la noul dvs. loc de muncă. Nu căutăm neapărat oameni cu experiență de vreun fel, dar orice experiență relevantă constituie un avantaj. Candidatul ideal pentru noi este un om alături de care ne putem dezvolta și un aliat pe viitor. Candidatul ideal își dorește un loc de muncă cinstit și stabil, în care se simte înțeles și în care poate evolua, ajutat de cei din jur.

Descrierea jobului:
Jobul presupune realizarea reperelor conform schițelor de producție, prin tăiere, găurire, asamblare și montare. Există oportunități de avansare.

Pachetul de beneficii include:
Un salariu atractiv, negociabil pe măsura evoluției angajatului
Masă de prânz asigurată, din partea firmei, în zilele lucrătoare
Transport asigurat cu ajutorul mașinilor de firmă
Cazare (la cerere), angajatul care beneficiază de ea fiind nevoit să plătească doar utilitățile

Descrierea companiei:
Societatea noastră se ocupă de amenajări medicale specifice. Pentru a ne cunoaște, vă așteptăm la un interviu!

HV Shielding
ID 816849