Anunțul a fost dezactivat!

Anunțuri similare

Număr de telefon verificat
Gestionar magazioner
Full time  |  Mid-Level  |  Construcţii / Amenajări / Administrativ / Logistică
Salariu: confidenţial
Acum 4 zile Brasov, Brasov
Distribuie anunțul Salvează anunțul
Instalator in constructii
Full time  |  Mid-Level  |  Mentenanță / Instalații / Construcţii / Amenajări
Electrician producție Alba
Full time  |  Mid-Level / Junior/Entry Level  |  Producție / Mentenanță / Instalații
Angajam roller in tipografie
Full time  |  Producție
Salariu: 3.750 LEI
Electrician in instalatii electrice in constructii
Full time  |  Fără studii superioare  |  Mentenanță / Instalații
Salariu: 5.000 LEI
Acum 5 zile Brasov, Brasov
JobZZ.ro

Mecanic flux producție abator păsări

ID 877232
acum 5 luni
Brasov, Brasov

Alimentație / Comerț,    Inginerie / Tehnologie,    Mentenanță / Instalații,    Producție

Nivel carieră

Fără studii superioare,    Mid-Level

duplicate
1

Locație: Brașov, str. Cucului, nr. 5 (Măgurele)

Cerințe:

- Studii: școală profesională liceu de profil.

- Instruire, calificare în specialitatea de mecanic.

- Capacitate bună de coordonare a mișcărilor, rezistență la efort static și dinamic.

- Promptitudine în rezolvarea situaților ce se ivesc.

- Aviz pentru lucru la înălțime.

- Capacitate de colaborare și de execuție a sarcinilor în echipă.

- Seriozitate, disciplină și punctualitate.

Atribuții funcționale:

- Urmăreşte starea tehnică a utilajelor şi remediază eventualele defecţiuni mecanice apărute la utilajele şi instalaţiile tehnologice.

- Participă la intervențiile operative și de întreținere curentă la echipamentele tehnice.

- În caz de punere în funcțiune a echipamentelor noi, participă la montarea acestora.

- Întreţine şi exploatează sculele şi piesele de schimb din dotarea fermei.

- Raportează şefului acele defecţiuni mecanice apărute la utilajele şi instalaţiile tehnologice, ce depăşesc limita sa de competenţă.

Oferta (salariu & beneficii):

- Salariu motivant.

- Desfășurarea activității într-o companie prestigioasă.

Alte beneficii:

- bonuri de masă,

- pachet lunar alimentar cu produsele companiei,

- stabilitate la locul de muncă,

- formare și instruire profesională.