JobZZ.ro

Maseur, cosmeticiana, terapeut SPA - Grecia

Salariu confidenţial
ID 854916
acum 2 săptămâni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Turism / Restaurante / Hoteluri,    Sport / Frumuseţe

Ţară

Grecia

Tip job

Sezonier,    Full time

Nivel carieră
Junior/Entry Level
Limbi străine
Engleză

Talent by winsedswiss caută parteneri pentru sezonul de vară 2022 pentru
Aegeo Spas, cea mai mare companie de servicii de wellness din Grecia, cu peste 300 de centre SPA în hoteluri de 4 și 5 stele din Grecia, Cipru și zona
Balcanilor, în Creta, Rodos, Ciclade, Kos, Corfu, Zakynthos, Kefalonia, Halkidiki,
Porto Heli, Thasos și Cipru.

Noi oferim :
• Salariu lunar fix, asigurare și bonusuri;
• Cazare cu demipensiune;
• Dezvoltare profesională continuă;
• Instruire în domeniul serviciilor și produselor cosmetice ale companiei.

Descrierea postului:
• Furnizarea de servicii de înfrumusețare și wellness de înaltă calitate (masaje,
tratamente faciale/corporale);
• Efectuarea diferitelor tipuri de masaje, tratamente de înfrumusețare și terapii
de wellness;
• Explicarea masajelor, tratamentelor și terapiilor oaspeților;
• Promovarea și vânzarea de servicii spa și produse cosmetice;
• Comunicare eficientă cu toate departamentele hotelului;
• Realizarea obiectivelor conform procedurilor companiei;
• Respectarea practicilor și standardelor companiei;

Calificări necesare :
• Diplomă sau certificat în estetică, fizioterapie sau în alte domenii conexe;
• Engleză la nivel avansat;
• Cunoștințe de bază de operare a calculatorului;
Calificări dorite :
• Experiență de lucru în industria Spa;
• Cunoștințe de limbi străine suplimentare reprezintă un bonus;
Competențe :
• Abilități interpersonale și de comunicare;
• Orientare spre vânzări;
• Percepție pozitivă a clienților;
• Flexibilitate;
• Spirit de echipă;
• Personalitate plăcută;
• Comportament profesional;

Cei interesati pot trimite CV-ul si pe adresa aminta.georgescu@winsed.swiss

Aminta
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 854916