Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Marketing Specialist în Arad

Salariu confidenţial
ID 822502
acum 3 săptămâni
Arad, Arad
Domeniu de activitate

Marketing / Cercetare de piață

Full time

Nivel carieră

Mid-Level

Recrutăm Specialist Marketing pentru o companie de referință în domeniul de distribuție produse stomatologice din Romania, cu peste 20 de ani de experiență în domeniu.

Descrierea jobului:
• Crearea de campanii de marketing eficiente
• A/B testing permanent pentru eficientizarea operațiunilor online
• Dezvoltarea identității societății
• Crearea unui plan lunar de marketing și punerea în practică a acestuia
• Realizarea design-ului grafic (online/offline)
• Administrarea paginilor de social media (+social media copywriting)
• Analizarea noilor tendințe în domeniu
• Păstrarea și dezvoltarea relației cu furnizorii din domeniu
• Întocmirea de diverse rapoarte lunare
• Crearea si analiza reclamelor online plătite

Candidatul ideal:
• Absolvent studii superioare de Marketing – constituie un avantaj
• Experiență în domeniul marketingului – între 3-5 ani
• Familiar cu elementele de marketing și metode de research
• Autonom si autodidact, flexibil și orientat spre îmbunătățiri
• Bune abilități de comunicare, prezentare și creativitate
• Cunoștințe de limba engleză – avansat
• Cunoștințe de branding, Marketing online avansat (copyright, Google Analytics, Google Trends, Facebook Pages, Mailchimp, Business Manager, Social media Ads)
• Cunoștințe PC – Office, Internet, programe de editare grafică (Photoshop)

Se oferă:
• Venituri proporționale cu realizările
• Program flexibil de lucru
• Mediu de lucru plăcut, într-o echipă comunicativă
• Posibilități de dezvoltare profesională

Babau Florina | SC ASCENT HUMAN CAPITAL SRL
ID 822502