Anunțul a fost dezactivat!
JobZZ.ro

MANIPULANT MĂRFURI

ID 861687
acum o lună
Vaslui, Vaslui
Domeniu de activitate

Producție

Full time

Nivel carieră

Necalificat

Grupul de firme SAFIR, caută colegi pe postul de Manipulant mărfuri, pentru depozitul marfă din cadrul abatorul de păsări.

Candidatul ideal:
• persoană activă, implicată, responsabilă, receptivă, ușor adaptabilă;
• rezistență la stres și disponibilitate la program prelungit /ore suplimentare;
• rezistență la condițiile specifice de muncă (temperatură scăzută și efort fizic);
• experiență anterioară pe un post similar- constituie avantaj;
Responsabilități:
• descarcă și manipulează marfurile în timp util;
• aranjează mărfurile pe categorii de produse și loturi în conformitate cu instrucțiunile venite din partea superiorului ierarhic;
• respectă instrucțiunile de lucru privind menținerea curațeniei;
• răspunde de folosirea corectă a utilajelor din dotare;
• participă la inventarele organizate la nivelul activității desfășurate;

Beneficii:
• pachet salarial atractiv (salariu fix +spor de specificitate+ tichete de masa + bonusuri de performanta)
• masa calda pe zi inclusa, pachet de carne /pe saptamana lucrata
• asigurare transport sau decontare transport (75% din contravaloare abonament)
• alte tipuri de beneficii vor fi detaliate in cadrul interviului de recrutare/oferte de angajare

Descrierea companiei
Grupul de Firme SAFIR din Vaslui, activeză pe piața din România încă din anul 1991. În primul sfert de secol, în plin maraton al dezvoltării procesului tehnologic, activităţile Safir s-au diversificat, fiecare nouă etapă făcându-ne mai plini de viaţă și de experienţă. Pentru modernizarea sistemului propriu de producţie, firma a investit continuu într-un modern abator de păsări, ferme de creștere a păsărilor, o fabrică de făinuri proteice, o fabrică de nutreţuri combinate și o fabrică de preparate și semipreparate. În anii ce urmează, Grupul de Firme SAFIR își propune să dovedească aceeași dedicaţie prin noi investiţii. Mărirea capacităților de producție prin deschiderea de noi ferme, extinderea ariei de distribuţie și cucerirea unor noi pieţe sunt doar câteva dintre obiectivele Grupului de Firme SAFIR.