Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Manipulant marfă (depozit)

2.650 LEI
ID 832941
acum 3 ore
Tunari, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Administrativ / Logistică

Full time

Nivel carieră

Mid-Level,    Necalificat,    Fără studii superioare,    Junior/Entry Level

Caracteristici: condiție fizică bună, proactiv și dinamic, organizat și atent la detalii, onest și serios, optimist și energic.

Ce oferim?
Creștere salarială odată cu rata de inflație
Revizuire salarială odată pe an / de două ori pe an, în funcție de experiență și de performanță
Salariu competitiv și bonusuri în funcție de performanță
Prime de Paște și de Crăciun
Discount-uri la tot portofoliul de produse comercializate pe site-ul pentruanimale.ro
Bonuri de masă
Colegi prietenoși
Comunicare și transparență
Transport asigurat
Salariu lunar de 1950 RON + 300 lei bonuri de masa + 400 lei

Ce responsabilități vei avea?

Încărcarea și descărcarea mărfurilor din depozit

Pregătirea comenzilor pentru livrare ( verificarea, organizarea și ambalarea produselor conform standardelor companiei)

Inventarierea stocului de marfa din depozit

Sortarea produselor deteriorate sau expirate

Etichetarea mărfurilor din depozit

Sortarea mărfurilor în spațiile destinate după sortiment și termen de valabilitate

Satisfacerea în timp util a comenzilor

Luarea tuturor măsurilor necesare pentru a evita distrugerea sau deteriorarea de orice fel a mărfurilor

Asigurarea și păstrarea curățeniei în depozit

Desfășurarea tuturor activităților în conformitate cu procesele și politicile interne ale companiei

Program: de luni pana vineri de la 8.30 la 17.00 cu pauza de masa de 30 minute

Te-am convins? Contactează-ne! 0752.129.300

Laurentiu Miron | Your Stuff SRL
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 832941